LOKALEOVERSIGT - uge 43

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Arvikavej 7
Lokale 2
SKILLS
Elevrådsmøde - ZOOM
SKILLS
LEDERMØDE
MØDE
Lokale 3
MEDICIN FOR PÆD. PERSONALE
MEDICIN FOR PÆD. PERSONALE
MEDICIN FOR PÆD. PERSONALE
SAMTALER
Lokale 4
HJ FEB 21
HJ FEB 21
HJ FEB 21
HJ FEB 21
Lokale 6
SKILLS
SKILLS
GF2 ASS JULI 21
GF2 HJ AUG 21
Bonusfag
GF2 ASS JULI 21
GF2 HJ AUG 21
Bonusfag
Lokale 11
ASS EUX
ASS EUX
ERFADAG - NATURFAG
ASS EUX
Lokale 12
GF2 ASS OKT. 21
GF2 ASS OKT. 21
ERFADAG - NATURFAG
GF2 ASS OKT. 21
Lokale 13
GF2 HJ AUG 21
GF2 HJ AUG 21
GF2 HJ AUG 21
GF2 ASS JULI 21
DANSK
GF2 HJ AUG 21
GF2 ASS JULI 21
DANSK
Lokale 19
GF1 AUG 21
GF1 AUG 21
GF1 AUG 21
GF1 AUG 21
Lokale 22
PAU 21 EUV1
PAU 21 EUV1
PAU 21 EUV1
PAU 21 EUV1
Lokale 23
PAU 21
PAU 21
PAU 21
PAU 21
Arvikavej 7, mødelokale
Lokale 20 - Møde
CHEF MØDE
MØDE
ASS NOV 19
ENGELSK
Konsulent
SAMTALER
Arvikavej 7, faglokaler
Lokale 5 - Køkken
SKILLS
SKILLS
Arbejdsgiver Forum
KURSUS
PRAKTIKVEJL.
Lokale 14 - SIM Dukker
ASS FEB 20
HC
Lokale 15 - SIM Senge
ASS FEB 20
EUX 19
Tieren Skive
Lokale 24 - Naturfag
SKILLS
SKILLS
ERFADAG - NATURFAG
GF2 Pau Idræt
Multisal
SKILLS
SKILLS
ERFADAG - NATURFAG
GF2 Pau Idræt

Torsdag 28. Oktober

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Arvikavej 2CD
Lokale 27
ASS AUG 20 Hold 1
Valgfag
Tieren Skive
Tieren Skive
Lokale 28
ASS AUG 20 Hold 2
Valgfag
Lokale 31
Gulvbehandling
ASS AUG 20 Hold 1
ASS AUG 20 Hold 1
ASS AUG 20 Hold 1
Lokale 32
Gulvbehandling
ASS AUG 20 Hold 2
ASS AUG 20 Hold 2
ASS AUG 20 Hold 2
Lokale 34
ASS FEB 20
ASS FEB 20
ASS FEB 20
ASS FEB 20
Lokale 35
ASS APRIL 21
ASS APRIL 21
ASS APRIL 21
ASS APRIL 21
Lokale 37
GF2 ASS JULI 21
GF2 ASS JULI 21
GF2 ASS OKT. 21
PAU 21
EUV1
Lokale 44
Valgfag
KLOG PÅ DIN KROP
EUX
ASS NOV 19
ENGELSK
Lokale 45
ASS NOV 19
ASS NOV 19
ASS NOV 19
ASS NOV 19
Arvikavej 2CD, faglokaler
Lokale 40 - Førstehjælp/Brand
GF2 ASS JULI 21
Valgfag
KLOG PÅ DIN KROP
Lokale 41 - Førstehjælp/Brand
GF2 ASS JULI 21
Valgfag
KLOG PÅ DIN KROP
Lokale 42 - SIM 3
EUX 20
HJ FEB 21
HJ FEB 21
Lokale 46 - SIM 4
ASS FEB 20